تبلیغات
اخبار دانشگاه پیام نور
تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان درس ها 
قالب وبلاگ
خبر نامه
با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت پایین در خبرنامه ما عضو شوید و تازه ترین اخبار پیام نور را در ایمیل خود دریافت کنید.


نام :

ایمیل:تبلیغات
filesell
پیوندهای روزانه
منصور حبیب پور گودرزی به برخی جزئیات این بیمه اشاره کرد و افزود: بر این اساس که دانشجویان در زمان تحصیل هیچ گونه نگرانی درباره سلامت خود نداشته باشند، بیمه دانش در قالب بیمه تکمیلی با موارد مبتلا به گروه سنی دانشجویان از ۱۸ تا ۳۰ سال طراحی شده است.

وی با اعلام این خبر که دانشجویان شهریه پرداز نیز تحت حمایت این بیمه قرار خواهند گرفت، اظهار داشت: دانشجویان شهریه پرداز دانشگاههای کشور از جمله پیام نور، آزاد اسلامی و جامع علمی کاربردی همچنین غیرانتفاعی مشمول بیمه تکمیلی می شوند.

به گفته این مقام مسئول، دانشجویانی که تمایل دارند برای پرداخت حق بیمه از وام بیمه تکمیلی صندوق رفاه استفاده کنند، به آنان وام بیمه تکمیلی پرداخت خواهد شد.

گودرزی اضافه کرد:جزئیات ثبت نام و اعلام نظر درباره این بیمه در سامانه اطلاع رسانی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم موجود

است.

قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان به رایزنی با چند شرکت بیمه گر اشاره کرد و گفت: این مذاکرات در حال نهایی شدن است و این شرکت ها به صورت رقابتی برای ارائه خدمات دانشجویی در حال پیگیری هستند.

وی با یادآوری این موضوع که دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی می توانند از بیمه تکمیلی بهره مند شوند، خاطرنشان کرد دانشجویان متاهل می توانند همسر و فرزندشان را هم تحت حمایت بیمه تکمیلی دانشجویی درآورند.

مواردی از جمله درمانهای دندانپزشکی، آزمایشگاهی، جراحیها، موارد کیلینیکی، عینک و غیره به گفته گودرزی شامل این بیمه می شود.


منبع خبر:سایت پیام نورنا
طبقه بندی: اخبار دانشگاه پیام نور،
برچسب ها: بیمه دانشجویان دانشگاه پیام نور، بیمه دانش، جزئیات بیمه دانش، بیمه دانشگاه پیام نور،
[ یکشنبه 4 تیر 1391 ] [ 11:27 ق.ظ ] [ حسام ]
.: آخرین اخبار و نمونه سوالات رایگان دانشگاه پیام نور :.

درباره وبلاگ


آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان,اخبار سایت پیام نور,سایت گلستان پیام نور,انتخاب واحد دانشجویان,اخبار حذف و اضافه,فراگیر دانشگاه پیام نور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکترا,گردآوری اخبار و نمونه سوالات از سایت های خبری
ایمیل : payamenoor.news@gmail.com

آمار سایت