تبلیغات
اخبار دانشگاه پیام نور
تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان درس ها 
قالب وبلاگ
خبر نامه
با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت پایین در خبرنامه ما عضو شوید و تازه ترین اخبار پیام نور را در ایمیل خود دریافت کنید.


نام :

ایمیل:تبلیغات
filesell
پیوندهای روزانه
عبدالله معتمدی – معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از امکان تغییر مرکز آزمون نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشجویان کارشناسی پیام نور خبر داد.

در این بخشنامه فوری به شماره ۹۴۷۱/۳/د که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۹۱ صادر شده است ، آمده که به دلیل اینکه برخی از دانشجویان پس از مهلت مهمان و انتخاب واحد بنا به شرایط غیرقابل پیش بینی امکـــــــان حضور در امتحانـــــــات در مرکز/واحد فعلی خود را ندارند لــــــذا جهت مســــاعدت بــــــا ایشان فقط در تاریخ  ۲۸ اردیبهشت ۹۱ امکان تغییر محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی با شرایط ذیل فراهم شده است :

۱- دانشجویانی که کارمند سازمانهای دولتی یا نظامی هستند و با حکم ماموریت یا محل کار ایشان تغییر نموده است . (همسر و فرزندان کارمند نیر شامل این بند می شوند)

۲- دانشجویانی که بر اثر بیماری خاص یا سانحه توانایی شرکت

در امتحانات را در مرکز/واحد مبدا ندارند ( این موضوع با اعلام نظر پزشک معتمد مرکز / واحد و تایید شورای آموزشی استان انجام می شود)

۳- دانشجویانی که به طور همزمان مشغول خدمت سربازی هستند در صورت تغییر محل خدمت می توانند تقاضای تغییر محل آزمون نمایند.

توجه ۱ : تغییر محل آزمون برای کلیه دروس نیمسال می باشد.

توجه ۲ : دانشجویی که درس عملی یا کارآموزی یا پروژه انتخاب نموده اند مجاز به استفاده از شرایط مذکور نمی باشند.


شیوه درخواست تغییرمحل آزمون :

با مراجعه به سایت خدمات آمورشی دانشگاه پیام نور (سایت گلستان) و طی مراحل زیر این امر امکان پذیر است:

آموزش -> دانشجو -> درخواستها -> انتخاب محل آزمون

نکته مهم : با توجه به محدودیت زمانی ثبت حصور در امتحان ، لازم است تا قبل از تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۱ مراکز و واحد ها مدارک لازم را به استان ارائه تا امکان ثبت آن در سیستم جامع خدمات آموزشی فراهم شود.


منبع خبر:سایت پیام نورنا
طبقه بندی: اخبار دانشگاه پیام نور،
برچسب ها: تعیین محل برگزاری امتحانات، انتخاب محل آزمون توسط دانشجو، محل برگزاری امتحانات، انتخاب محل آزمون دانشگاه پیام نور،
[ دوشنبه 1 خرداد 1391 ] [ 08:54 ق.ظ ] [ حسام ]
.: آخرین اخبار و نمونه سوالات رایگان دانشگاه پیام نور :.

درباره وبلاگ


آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان,اخبار سایت پیام نور,سایت گلستان پیام نور,انتخاب واحد دانشجویان,اخبار حذف و اضافه,فراگیر دانشگاه پیام نور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکترا,گردآوری اخبار و نمونه سوالات از سایت های خبری
ایمیل : payamenoor.news@gmail.com

آمار سایت