تبلیغات
اخبار دانشگاه پیام نور
تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان درس ها 
قالب وبلاگ
خبر نامه
با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت پایین در خبرنامه ما عضو شوید و تازه ترین اخبار پیام نور را در ایمیل خود دریافت کنید.


نام :

ایمیل:تبلیغات
filesell
پیوندهای روزانه

محمد هادی امین ناجی رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور با اشاره به شبهات پیش آمده در خصوص اعلام دروس ریزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور، اظهار کرد: دروس در صورتی در لیست ریزشی‌ها قرار می‌گیرند که بیش از ۷۰ درصد از دانشجویان در آن درس در یک ترم مشخص حدنصاب نمره را کسب نکنند، آزمون درس تستی کامل باشد و بیش از ۵۰ دانشجو در کل کشور آن درس را انتخاب کرده باشند.

وی افزود: در شیوه جدید بجای برگزاری آزمون مجدد سوالاتی که در واقع استاندارد لازم را نداشتند با شیوه‌های آزمونی حذف شدند و نمرات آن سوالات بین سایر سوالات تقسیم شد.

بدین ترتیب نمرات دانشجویان بالا آمد و هیچ درسی در شیوه جدید ریزشی نشد.

منبع خبر سایت پیام نورنا
طبقه بندی: اخبار دانشگاه پیام نور،
برچسب ها: آزمون های پیام نور - امتحانات پیام نور - دانشگاه پیام نور - دروس ریزشی نیمسال اول 91-90 پیام نور - دروس ریزشی پیام نور - لیست دروس ریزشی،
[ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 ] [ 09:34 ق.ظ ] [ حسام ]
.: آخرین اخبار و نمونه سوالات رایگان دانشگاه پیام نور :.

درباره وبلاگ


آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان,اخبار سایت پیام نور,سایت گلستان پیام نور,انتخاب واحد دانشجویان,اخبار حذف و اضافه,فراگیر دانشگاه پیام نور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکترا,گردآوری اخبار و نمونه سوالات از سایت های خبری
ایمیل : payamenoor.news@gmail.com

آمار سایت