تبلیغات
اخبار دانشگاه پیام نور
تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان درس ها 
قالب وبلاگ
خبر نامه
با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت پایین در خبرنامه ما عضو شوید و تازه ترین اخبار پیام نور را در ایمیل خود دریافت کنید.


نام :

ایمیل:تبلیغات
filesell
پیوندهای روزانه
دانشگاه پیام نور امکان انتخاب محل برگزاری آزمون پایان ترم را برای دانشجویان کارشناسی ارشد فراهم کرد
كلیه دانشجویان كارشناسی ارشد از تاریخ ۲۰ اردیبهشت تا ۲۷ اردیبهشت ۹۱ در صورت تمایل مجاز به انتخاب مركز آزمون نیمسال دوم 91-90 از مسیر زیر در سیستم گلستان می باشند:
آموزش==> دانشجو==> درخواستها ==>انتخاب محل آزمون
نكات قابل توجه جهت تكمیل فرم انتخاب مركز آزمون :
1-دانشجو مجاز به انتخاب هر مركزی می باشد.
2- در مراكز تهران جنوب ، تهران شمال، تهران غرب و تهران شرق دانشجو 
هر رشته صرفاً مجاز به انتخاب رشته های همنام خود در هریك از این مراكز می باشد. به عنوان مثال دانشجوی رشته مدیریت اجرایی ( استراتژیك) مركز كر ج جهت انتخاب یكی از این چهار كد مركز صرفا می بایست مركزتهران غرب كه دارای رشته مدیریت اجرایی ( استراتژیك) می باشد را انتخاب نماید و نمی تواند مركز تهران شمال یا تهران شرق را انتخاب نماید.
3- در صورتیكه رشته دانشجو در مجموع رشته های موجود در تهران جنوب ، تهران شمال، تهران غرب و تهران شرق نباشد دانشجو مجاز به انتخاب هرمركزی می باشد. بعنوان مثال دانشجوی رشته حسابدار ی قشم مجاز به انتخاب هر مركزی از مراكز كشور می باشد. 4- دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب مركز آزمون نمی باشند.
۴- دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب مركز آزمون نمی باشند.طبقه بندی: اخبار دانشگاه پیام نور،
[ چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 ] [ 10:25 ب.ظ ] [ حسام ]
.: آخرین اخبار و نمونه سوالات رایگان دانشگاه پیام نور :.

درباره وبلاگ


آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان,اخبار سایت پیام نور,سایت گلستان پیام نور,انتخاب واحد دانشجویان,اخبار حذف و اضافه,فراگیر دانشگاه پیام نور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکترا,گردآوری اخبار و نمونه سوالات از سایت های خبری
ایمیل : payamenoor.news@gmail.com

آمار سایت