تبلیغات
اخبار دانشگاه پیام نور
تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان درس ها 
قالب وبلاگ
خبر نامه
با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت پایین در خبرنامه ما عضو شوید و تازه ترین اخبار پیام نور را در ایمیل خود دریافت کنید.


نام :

ایمیل:تبلیغات
filesell
پیوندهای روزانه
دکتر محمود ملاباشی: از آنجا که اکثر دانشگاه‌‌ها برای پذیرش دانشجویان انتقالی با مشکلاتی مواجه هستند بنابراین ترجیح داده شد که دانشجویان متقاضی در فرصت یک ماهه تقاضای خود را برای هر دو نیمسال اعلام کنند.

ثبت‌نام نقل‌ و انتقال تا آخر اردیبهشت ادامه دارد

وی با اشاره به شرایط قبلی ثبت‌نام برای نقل‌ و انتقال دانشجویی، اظهار کرد: تا پیش از این دانشجوی متقاضی انتقال و یا مهمانی باید درخواست خود را با ذکر مورد در اردیبهشت ماه هر سال برای نیمسال اول تحصیلی و آبان ماه هر سال برای نیمسال دوم تحصیلی به اداره آموزش دانشگاه مبدا تسلیم می‌کرد ولی از این به بعد تنها در اردیبهشت ماه برای هر دو نیمسال تحصیلی ثبت‌نام انجام می‌شود و درخواست دانشجویان هم برای نیمسال اول و

هم دوم اعتبار دارد.

ثبت درخواست دانشجویان برای نیمسال اول و دوم اعتبار دارد

وی با بیان اینکه امسال برای نیمسال دوم ثبت‌نام مجدد نداریم، اظهار کرد: تنها موارد استثنایی که در نیمسال دوم مراجعه می‌کنند پیگیری خواهد بود.

مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نقل و انتقال و مهمانی نداریم

رییس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه ثبت‌نام متقاضیان نقل‌وانتقال و میهمانی در مقاطع کاردانی و کارشناسی تا آخر اردیبهشت ماه ادامه دارد، به ایسنا خاطر نشان کرد: در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نقل و انتقال و مهمانی نداریم.

ملاباشی با اشاره به برخی دیگر از شرایط نقل‌و انتقال دانشجویان با تشریح بخشهایی از آیین‌نامه مهمانی و انتقال دانشجویان دوره‌های کاردانی، کارشناسی دانشگاه‌ها، گفت: این آیین‌نامه به منظور تسهیل در مهمانی و انتقال دانشجویان به ویژه دانشجویان دختر متقاضی به نزدیکترین داشگاه محل زندگی تدوین شده است.

به گفته وی در این آیین نامه دانشگاه‌ها و موسسات به هشت گروه دسته بندی شده‌اند و این دسته بندی صرفا بر اساس فراوانی تقاضای مهمانی و انتقال دانشجویان بوده و نشان دهنده اولویت یا برتری دانشگاه‌ها نیست.

محدودیتهای نقل‌ و انتقال

وی با بیان اینکه بر اساس این آیین‌نامه انتقال از دوره شبانه به روزانه دانشگاه‌ها، از دانشگاه پیام‌نور به دوره‌های روزانه و شبانه دانشگاه‌ها و از موسسات به دانشگاه‌ها ممنوع می‌باشد، به ایسنا گفت: با این حال انتقال به عکس یا از دانشگاه پیام نور به موسسات با رعایت مفاد این آیین نامه بلامانع است.

رییس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه دانشگاه مبدا موظف است درخواست دانشجو را بررسی نموده و در صورت داشتن شرایط در نیمه اول خردادماه ریز نمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال کند، تصریح کرد: دانشگاه مقصد مکلف است حداکثر تا ۱۰ شهریور ماه نتیجه را به دانشگاه مبدا و دانشجو اعلام کند.

در شرایط مساوی اولویت انتقال با دانشجویان دختر است

ملاباشی در خاتمه با بیان اینکه انتقال دانشجو در طول مدت تحصیل در هر مقطع تحصلیی فقط یک بار مجاز است، گفت: در تمامی موارد میهمانی مبنا، میهمانی، میهمانی دائم و انتقال و غیره با شرایط مساوی اولویت با دانشجویان دختر می‌باشد.


منبع خبر:سایت پیام نور نا


[ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 ] [ 11:44 ب.ظ ] [ حسام ]
.: آخرین اخبار و نمونه سوالات رایگان دانشگاه پیام نور :.

درباره وبلاگ


آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان,اخبار سایت پیام نور,سایت گلستان پیام نور,انتخاب واحد دانشجویان,اخبار حذف و اضافه,فراگیر دانشگاه پیام نور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکترا,گردآوری اخبار و نمونه سوالات از سایت های خبری
ایمیل : payamenoor.news@gmail.com

آمار سایت