تبلیغات
اخبار دانشگاه پیام نور
تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان درس ها 
قالب وبلاگ
خبر نامه
با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت پایین در خبرنامه ما عضو شوید و تازه ترین اخبار پیام نور را در ایمیل خود دریافت کنید.


نام :

ایمیل:تبلیغات
filesell
پیوندهای روزانه
در پی اعتراض برخی داوطلبان شرکت کننده در مقطع کارشناسی ارشد نوبت دهم  فراگیر دانشگاه پیام نور در خصوص پذیرش دارندگان معدل مغایر در دانشگاه، رئیس مرکز  آزمون این دانشگاه در این زمینه توضیحاتی را ارائه داد.
دانشگاه پیام  نور در نوبت دهم برگزاری دوره‌های فراگیر، طبق دستور سازمان سنجش آموزش کشور به  واحدها و مراکز تابعه خود اعلام کرد که "چنانچه ظرفیت پذیرش برخی رشته‌ها در  واحدهای تابعه در آزمون فراگیر مقطع کارشناسی ارشد سال 90، تکمیل نشده است، ادامه تحصیل دارندگان مغایرت معدل دوره کارشناسی بلامانع  است."
محمد هادی امین ناجی درباره صدور بخشنامه پذیرفتن دارندگان معدل  مغایر با بیان اینکه صدور بخشنامه مذکور بر اساس مکاتبات دانشگاه پیام نور با  سازمان سنجش صورت گرفته و این دستور از جمله اختیارت سازمان مذکور است، اضافه کرد:  پذیرش دارندگان معدل مغایر با مجوز سازمان سنجش آموزش کشور و برای مقطع کارشناسی  ارشد نوبت دهم فراگیر صورت گرفت، اما مبنای کار این است که تمام معدل ها دقیقاً  کنترل شود. در این نوبت هم به این دلیل که بسیاری از ظرفیت‌های  پیام نور خالی مانده بود، پذیرش مغایرت معدل  بلامانع شد. وی خاطرنشان کرد: در این نامه تاکید شده در صورتیکه ظرفیت در مقطع  کارشناسی ارشد خالی مانده است افرادی که معدل مغایر دارند امکان ادامه تحصیل دارند،  اما در غیر اینصورت و در حالت عادی وقتی در معدل  برخی داوطلبان مغایرت دیده می‌شود  جلوی تحصیل آنان گرفته خواهد شد. امین ناجی درباره جزئیات منع تحصیل این افراد  اظهار داشت: اقدامی که دانشگاه پیام نور انجام می‌دهد این است که مغایرت را به  سازمان سنجش گزارش می‌دهد. این سازمان هم با کنترل معدل اعلام می‌کند داوطلبان با  این مغایرت امکان پذیرفته شدن حتی اگر معدل واقعی خود را وارد می‌کردند، می‌توانند  داشته باشند یا نه، تا جلوی تحصیل این داوطلبان گرفته شود. وی دراین باره به ذکر  مثالی پرداخت و گفت: مدرک تحصیلی دانشجویی که با معدل دارای مغایرت بالا در فراگیر  پیام نور مشغول به تحصیل بود شناسایی و در ترم‌های آخر حضورش علیرغم دفاع از پایان  نامه صادر نشد. رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور درباره اعتراض این داوطلبان که  عنوان کرده‌اند معدل خود را بر اساس صداقت وارد کرده اما حق‌شان ضایع شده است،  تصریح کرد: مبنای کار دانشگاه پیام نور صداقت است و تقاضانامه‌ها بر اساس خوداظهاری  داوطلبان بررسی می‌شود (منبع : خبرگزاری مهر)
برای معدل مغایرت فراگیر کارشناسی ارشد نوبت یازدهم هنوز بخشنامه صادر نشده است


طبقه بندی: اخبار دانشگاه پیام نور،
برچسب ها: مغایرت معدل، کارشناسی، کارشناسی ارشد،
[ یکشنبه 27 فروردین 1391 ] [ 11:10 ب.ظ ] [ حسام ]
.: آخرین اخبار و نمونه سوالات رایگان دانشگاه پیام نور :.

درباره وبلاگ


آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان,اخبار سایت پیام نور,سایت گلستان پیام نور,انتخاب واحد دانشجویان,اخبار حذف و اضافه,فراگیر دانشگاه پیام نور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکترا,گردآوری اخبار و نمونه سوالات از سایت های خبری
ایمیل : payamenoor.news@gmail.com

آمار سایت