تبلیغات
اخبار دانشگاه پیام نور
تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان درس ها 
قالب وبلاگ
خبر نامه
با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت پایین در خبرنامه ما عضو شوید و تازه ترین اخبار پیام نور را در ایمیل خود دریافت کنید.


نام :

ایمیل:تبلیغات
filesell
پیوندهای روزانه

۱)   در صورتی که دانشجو پس از قبولی در دانشگاه ، مشخصات خود را تغییر دهد ، لازم است مدارک قانونی شامل: صفحه اول و سوم شناسنامه را به مرکز/واحد محل تحصیل تحویل و در صورت تغییر نام یا نام خانوادگی مراکز استانی جهت بررسی مورد را به همره فرم تکمیل و تائید شده (ت م/۱) به اداره پذیرش و ثبت نام ارسال نمایند.

۲)  دانشجویانی که نام و نام خانوادگی آنها در کارت دانشجویی اشتباه ثبت شده، لازم است مدارک قانونی خود را شامل: صفحات اول و سوم شناسنامه به همراه فرم تکمیل و تائید شده (ت م /۱) جهت بررسی به آموزش استان تحویل دهند.

۳)   کلیه مغایرتهای شناسنامه ای بغیر از نام و نام خانوادگی دانشجویان توسط کارشناسان مراکز/واحدها در سیستم جامع خدمات آموزشی اصلاح می گردد. و اصلاح نام و نام خانوادگی در سازمان مرکزی دانشگاه انجام می شود.


[ شنبه 12 فروردین 1391 ] [ 11:58 ق.ظ ] [ حسام ]
.: آخرین اخبار و نمونه سوالات رایگان دانشگاه پیام نور :.

درباره وبلاگ


آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور,نمونه سوالات امتحانی رایگان,اخبار سایت پیام نور,سایت گلستان پیام نور,انتخاب واحد دانشجویان,اخبار حذف و اضافه,فراگیر دانشگاه پیام نور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکترا,گردآوری اخبار و نمونه سوالات از سایت های خبری
ایمیل : payamenoor.news@gmail.com

آمار سایت